ASFLMB-33.000MHZ-XY-T by abracon
Image is representational - see mfr. specs
ASFLMB-33.000MHZ-XY-T
Abracon
MEMS Oscillator - 33.000 MHz (+/-) 10ppm - 1.8 to 3.3VDC - SMD - 15pF - -40°C to +105°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION