AX7DAF1-647.2394T
AbraconCLEARCLOCK™ Power Optimized Crystal Oscillator - 647.2394 MHz ±25ppm -40°C to +85°C - LVDS Output - 3.3VDC - SMD
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
CLEARCLOCK™ Power Optimized Crystal Oscillator - 647.2394 MHz ±25ppm -40°C to +85°C - LVDS Output - 3.3VDC - SMD