AX7DAF1-752.5000T by abracon
Image is representational - see mfr. specs
AX7DAF1-752.5000T
Abracon
CLEARCLOCK™ Power Optimized Crystal Oscillator - 752.5000 MHz ±25ppm -40°C to +85°C - LVDS Output - 3.3VDC - SMD
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION