2P16UL3/12 by altech
Image is representational - see mfr. specs
2P16UL3/12
Altech
Bus Bar - 2 Pole - 12 Pin - 115A/480VAC - 16Sqmm - For Use With Miniature Molded Circuit Breakers - Press Fit.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The 2P16UL3/12 is bus bar with length of 204.6mm.