PSP-24024 by altech
PSP-24024
Altech
PSP-240 Series 24 VDC 10 A 240 W PFC Function DIN Rail Power Supply
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION