AZ2110-1A-48D
American Zettler40A Mini Power Relay 48VDC coil SPST-NO
DESCRIPTION
40A Mini Power Relay 48VDC coil SPST-NO
Search Keywords: AZ21101A48D
Part No:
AZ2110-1A-48D
DC Coil Voltage:
48 V
Contact Arrangement:
SPST-NO
Operating Temperature:
-55 to 100 °C