AZ6-1CH-12D by american zettler
AZ6-1CH-12D
American Zettler
Electromechanical Relay 12VDC 188Ohm 10A SPDT (27.5x14x42)mm Socket Power Relay
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION