10018783-10000TLF by amphenol communications solutions (fci)
Image is representational - see mfr. specs
10018783-10000TLF
Amphenol Communications Solutions (FCI)
PCI Express Connector - Female - 36 Position - 2 Rows - 0.039" (1.00mm) Pitch - 0.062" (1.57mm) Card Thickness - Gold Finish - Black.
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 1001878310000TLF
Supplier:
Part No:
10018783-10000TLF
COO:
CN
ECCN:
EAR99
2100
Package Type:
TRAY
IN STOCK: 21
Ships today, if you order in
Buy all 21 in-stock or the regular minimum order quantity of 25