Search Keywords: 973102A120850
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Amphenol I/O
Part No:
97-3102A-12(0850)
Alias/AKA:
97-3102A-12(0850)
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
50
IN STOCK: 56
Ships today, if you order in
Minimum Order Quantity: 5
Factory Lead-Time 16 Weeks
Qty
Unit Price
5
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
CFTW-8
Conn Barrier Strip 8 POS 11.1mm Solder ST Panel Mount 20A
97-16-11S(431)
Socket contact cylindrical connector with 2 #12 AWG contacts and Service Rating A for medi...