Q8F1BXXG110E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8F1BXXG110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Green - 110VAC @ 6mA - Flush - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67 ...
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8F1BXXG110E
Supplier:
APEM Inc.
Part No:
Q8F1BXXG110E
COO:
GB
ECCN:
EAR99
25
Color:
Green
Dimension:
44.85 x 11.54 x 10 mm