Q8F1BXXR24E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8F1BXXR24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Red - 24VDC @ 20mA - Flush - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67 ...
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8F1BXXR24E
Part No:
Q8F1BXXR24E
25
Color:
Red
Dimension:
44.85 x 11.54 x 10 mm