Q8F1BXXY12E
APEM Inc.LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 6mcd 2-Pin
Search Keywords: Q8F1BXXY12E
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
APEM Inc.
Part No:
Q8F1BXXY12E
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
GB
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
25
Color:
Yellow
Dimension:
44.85 x 11.54 x 10 mm
IN STOCK: 0
Minimum Order Quantity: 25
Multiple: 25
Factory Lead-Time 14 Weeks
Qty
Unit Price
25
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
SKHHLVA010
Switch Tactile N.O. SPST Round Button PC Pins 0.05A 12VDC 1.57N Thru-Hole Bulk