Q8P1BZZRYG24E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8P1BZZRYG24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Tri-Color Red/Yellow/Green - 24VDC @ 20mA - Prominent - Black Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67 ...
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8P1BZZRYG24E
Part No:
Q8P1BZZRYG24E
Color:
Green/Red/Yellow
Dimension:
33.85 x 11.54 x 10 mm