Q8P1CXXR110E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8P1CXXR110E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Red - 110VAC @ 6mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Solder Lugs/Fastons - IP67 ...
DESCRIPTION
Search Keywords: Q8P1CXXR110E
Part No:
Q8P1CXXR110E
Color:
Red
Dimension:
43.85 x 11.54 x 10 mm