Q8P3BXXW24E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
Q8P3BXXW24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - White - 24VDC @ 20mA - Prominent - Black Bezel - Wires - IP67 ...