QRM85BXXG24E by apem inc.
Image is representational - see mfr. specs
QRM85BXXG24E
APEM Inc.
LED Indicator - Ø8mm - 20mA 24VDC - Green LED - Black Bezel - IP67 - Wire Terminals - Rear Panel Mount.