SIL30E-12W3V3-VJ by artesyn / advanced energy
Image is representational - see mfr. specs
SIL30E-12W3V3-VJ
Artesyn / Advanced Energy
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.8V to 3.63V 30A 99W 20-Pin SIP Module
RoHS Compliant
TRAY Packaging
Accessories
DESCRIPTION