AWH-20G-E232-IDC by assmann wsw components
Image is representational - see mfr. specs
AWH-20G-E232-IDC
Assmann WSW Components
Header - Male Pin - 20 Positions - 2 Rows - 0.100" (2.54mm) Pitch - 1A - Feed Through - Ribbon Cable Wire Type - IDC Termination - Panel Mount - Gray.