HAA15-0.8-AG by bel power solutions
Image is representational - see mfr. specs
HAA15-0.8-AG
Bel Power Solutions
AC/DC Power Supply - Dual-OUT - 15V/-15V - 0.8A/0.8A - Case AA. ...
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: HAA1508AG
Supplier:
Bel Power Solutions
Part No:
HAA15-0.8-AG
COO:
IN
ECCN:
EAR99
39
Dimension:
165.1 x 101.6 x 53.34 mm
DC Input Voltage:
N/A
AC Input Voltage:
87 to 110,104 to 132,191 to 242,209 to 264 V