BCN164AB331J7
BI Technologies/TT ElectronicsRes Thick Film Array 330 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Res Thick Film Array 330 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R