3362U-1-504
BournsRes Cermet Trimmer 500K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm (6.6 X 6.99 X 4.7mm) Pin Thru-Hole Tube ...
DESCRIPTION
Search Keywords: 3362U1504
SPECIFICATIONS
IN STOCK: 150
Ships today, if you order in
Buy all 150 in-stock or the regular minimum order quantity of 200