3386P-1-204LF
3386P-1-204LF
In Stock: 1,133
Minimum Order: 100
VIEW PRODUCT
3386P-1-204 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
3386P-1-204
Bourns
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube ...
RoHS Non-Compliant
DESCRIPTION
Search Keywords: 3386P1204
Part No:
3386P-1-204
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
IE
Resistance Value:
200 KOhm
Tolerance:
10 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Dimension:
9.53 x 9.53 x 4.83 mm
Operating Temperature:
-55 to 125 °C