4814P-T02-222LF
4814P-T02-222LF
In Stock: 0
Minimum Order: 500
VIEW PRODUCT
4814P-T02-222 by bourns
Image is representational - see mfr. specs
4814P-T02-222
Bourns
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/°C BUS 14-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
RoHS Non-Compliant
TUBE Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 4814PT02222
Supplier:
Bourns
Part No:
4814P-T02-222
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
US
ECCN:
EAR99
50
Package Type:
TUBE
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
BUS
Number of Resistors:
13
Number of Terminals:
14
Power Rating:
1.12 W
Power Rating per Resistor:
0.08 W
Resistance Value:
2.2 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C