77F101J-TR-RC by bourns
Image is representational - see mfr. specs
77F101J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 100uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 275mA 2.5Ohm DCR AXL T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 77F101JTRRC
Supplier:
Bourns
Part No:
77F101J-TR-RC
COO:
TW
ECCN:
EAR99
5000
Package Type:
REEL
Inductance:
100 uH
Type:
RF Choke
Impedance:
N/A
Lead Pitch:
N/R
Tolerance:
5 %
Technology:
Bobbin Core
Maximum DC Resistance:
2.5 Ohm
Maximum DC Current:
275 mA
Protection Style:
N/A
Packaging:
Tape and Reel
IN STOCK: 3,734
Can Ship immediately
Buy all 3,734 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000