LSP1800BJR-S by bourns
Image is representational - see mfr. specs
LSP1800BJR-S
Bourns
LED Shunt
RoHS Non-Compliant
LED Shunt
Search Keywords: LSP1800BJRS
Part No:
LSP1800BJR-S
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
EAR99
3000
Minimum Breakover Voltage:
18 V
Maximum Holding Current:
30(Typ) mA
Minimum Holding Current:
5 mA
Maximum Breakdown Voltage:
N/A
On-State Current:
1(Max) A
Maximum Breakover Voltage:
33 V