PWR163S-25-1502JE by bourns
PWR163S-25-1502JE
Bourns
Fixed Resistor - Metal Glaze/thick Film - 25W - 15kohm - 250V - 5% - 100ppm/°C - Surface Mount - 3232
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION