SRF0905-500Y by bourns
Image is representational - see mfr. specs
SRF0905-500Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 50uH - 1.5K Ohm - 1 kHz - 800 mA - 9.2 x 6 x 5mm.
DESCRIPTION
Search Keywords: SRF0905500Y
Part No:
SRF0905-500Y
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
REEL
Configuration:
Dual
Dimension:
9.5 x 6.3 x 5.3 mm