SRN3010C-6R8M by bourns
SRN3010C-6R8M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 1.5A 0.312Ohm DCR 1212 T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION