SRR4528A-5R6Y by bourns
Image is representational - see mfr. specs
SRR4528A-5R6Y
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 5.6uH 30% 100KHz Ferrite 2.39A 0.047Ohm DCR Automotive T/R
DESCRIPTION