SRR4828A-221M by bourns
SRR4828A-221M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 20% 100KHz Ferrite 0.5A 1.25Ohm DCR Automotive T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION