W7M39R0J by bourns
Image is representational - see mfr. specs
W7M39R0J
Bourns
W Axial Axial through hole resistor ±5% ±300ppm/C 39Ohms 7W
RoHS Compliant
AMMO Packaging
Accessories
DESCRIPTION