M6-094-1-342-BL by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-094-1-342-BL
Brady Canada
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.094 in Dia Blue 1 in RL/100
RoHS Compliant
Roll Packaging
Accessories
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.094" Dia x 1", Blue