M6-094-175-345-YL by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-094-175-345-YL
Brady Canada
PermaSleeve® High Temp Heat-Shrink Labels 0.094 in Dia Yellow 1.75 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve High Temp Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.094" Dia x 1.75", Yellow