M6-094-2-342-YL-R by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-094-2-342-YL-R
Brady Canada
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.094 in Dia Yellow 2 in RL/70
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels, Rotated on Liner, for M6 M7 Printers - 0.094" Dia x 2", Yellow