M6-1000-175-342-OR
Brady CanadaPermaSleeve® Heat-Shrink Labels 1 in Dia Orange 1.75 in RL/50
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 1" Dia x 1.75", Orange