M6-125-1-345-BK by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-125-1-345-BK
Brady Canada
PermaSleeve® High Temp Heat-Shrink Labels 0.125 in Dia Black 1 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve High Temp Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.125" Dia x 1", Black