M6-125-175-342-YL by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-125-175-342-YL
Brady Canada
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.125 in Dia Yellow 1.75 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.125" Dia x 1.75", Yellow