M6-187-1-342-YL by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-187-1-342-YL
Brady Canada
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.187 in Dia Yellow 1 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.187" Dia x 1", Yellow