M6-250-175-342-GR by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-250-175-342-GR
Brady Canada
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.25 in Dia Green 1.75 in RL/100
RoHS Compliant
Roll Packaging
Accessories
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.25" Dia x 1.75", Green