M6-750-175-344-BK by brady canada
Image is representational - see mfr. specs
M6-750-175-344-BK
Brady Canada
PermaSleeve® Fluid Resistant Heat-Shrink Labels 0.75 in Dia Black 1.75 in RL/100
RoHS Compliant
Roll Packaging
Accessories
DESCRIPTION
PermaSleeve Fluid Resistant Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.75" Dia x 1.75", Black