M6-750-175-345-WT
Brady CanadaPermaSleeve® High Temp Heat-Shrink Labels 0.75 in Dia WT 1.75 in RL/100
DESCRIPTION
PermaSleeve High Temp Heat Shrink Wire and Cable Labels for M6 M7 Printers - 0.75" Dia x 1.75", White