BM-187-1-342 by brady
Image is representational - see mfr. specs
BM-187-1-342
Brady
PermaSleeve® Heat-Shrink Labels 0.187 in Dia WT 1 in RL/1000
RoHS Compliant
Roll Packaging
Accessories
DESCRIPTION
PermaSleeve Heat Shrink Wire and Cable Labels, Bulk, for M6 M7 Printers - 0.187" Dia x 1", White