RM1A23D50 by carlo gavazzi canada
Image is representational - see mfr. specs
RM1A23D50
Carlo Gavazzi Canada
Relay SSR 12mA 32V DC-IN 50A 265V AC-OUT 4-Pin ...
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: RM1A23D50
Supplier:
Carlo Gavazzi Canada
Part No:
RM1A23D50
Alias/AKA:
RM1A23D50,
COO:
MX
ECCN:
EAR99
1
Maximum Output Voltage:
265 V
Maximum Output Current:
50(RMS) A
Input Type:
DC
Input Voltage:
32 V
Dimension:
44.8 x 58.2 x 28.8 mm