CA30CAN25PA by carlo gavazzi
Image is representational - see mfr. specs
CA30CAN25PA
Carlo Gavazzi
CAP PROX PL M30 PNP NO+NC CAB ...
RoHS Compliant
EACH Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: CA30CAN25PA
Supplier:
Carlo Gavazzi
Part No:
CA30CAN25PA
Alias/AKA:
CA30CAN25PA
COO:
LT
ECCN:
EAR99
5
Package Type:
EACH
Type:
Capacitive
Sensing Distance:
25 mm
Mounting:
Panel
Output Type:
PNP
Dimension:
81 mm
Response Frequency:
50 Hz
Operating Temperature:
-30 to 85 °C