APXG160ARA102MJC0G by chemi-con
Image is representational - see mfr. specs
APXG160ARA102MJC0G
Chemi-Con
Cap Aluminum Polymer 1000uF 16VDC 20% (10 X 12.2mm) SMD 0.012 Ohm 5400mA 15000h 105ƒA€A°C T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: APXG160ARA102MJC0G
Part No:
APXG160ARA102MJC0G
COO:
TW
ECCN:
EAR99
400
Equivalent Series Resistance:
0.012 Ohm
Dimension:
12.2 x 10mm mm