APXG250ARA221MJA0G by chemi-con
Image is representational - see mfr. specs
APXG250ARA221MJA0G
Chemi-Con
Cap Aluminum Polymer 220uF 25VDC 20% (10 X 10mm) SMD 0.02 Ohm 3800mA 15000h 105ƒA€A°C T/R
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: APXG250ARA221MJA0G
Part No:
APXG250ARA221MJA0G
EAR99
500
Dimension:
10 x 10mm mm
Leakage Current:
1100@2Min uA
Lead Pitch For Radial:
N/R
Family:
APXG
Equivalent Series Resistance:
0.02 Ohm