EKXE401ELL4R7MJ16S by chemi-con
EKXE401ELL4R7MJ16S
Chemi-Con
KXE Series 400 V 4.7 uF 105 °C ˜ 10 x 16 mm Radial Aluminum Electrolytic Cap
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION