EKYA630ELL152MLP1S
Chemi-ConCap Aluminum Lytic 1500uF 63V 20% (16 X 35.5mm) Radial 7.5mm 2900mA 10000h 105C Bulk
DESCRIPTION
Cap Aluminum Lytic 1500uF 63V 20% (16 X 35.5mm) Radial 7.5mm 2900mA 10000h 105C Bulk