EKZE500ELL681MK30S by chemi-con
Image is representational - see mfr. specs
EKZE500ELL681MK30S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 680uF 50V 20% (12.5 X 30mm) Radial 5mm 2860mA 5000h 105A°C Bulk
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: EKZE500ELL681MK30S
Part No:
EKZE500ELL681MK30S
COO:
JP
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
Bulk
Capacitance Value:
680 uF
Tolerance:
20 %
Operating Temperature:
-40 to 105 °C
Size:
12.5 x 30 mm
Voltage:
50 VDC