EMVY160ADA101MF55G
Chemi-ConCap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 140mA 1000h 105A°C Automotive T/R
DESCRIPTION
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.2mm) SMD 140mA 1000h 105A°C Automotive T/R